Wiązania snowboardowe (115)

Liczba produktów: 60 z 77

Strona 1 z 2

Flex

Marka

Rozmiar

Cena

 zł zł

Aktywne filtry

L
-25%
Wiązania Pathron GT Multientry Fastec
1,199.00 zł 899.00 zł
L
-25%
XL
-25%
M
L
XL
-25%
XL
-25%
L
XL
-25%
M
-25%
Wiązania snowboardowe Flow Omni Black 2024
1,559.00 zł 1,169.25 zł
L
XL
-25%
L
M
-30%
M
-30%
Wiązania snowboardowe Ride A-9 Pink 2024
1,849.00 zł 1,294.30 zł
M
-30%
Wiązania snowboardowe Ride C-9 White 2024
1,749.00 zł 1,224.30 zł
L
-30%
Wiązania snowboardowe Ride A-8 Black 2024
1,749.00 zł 1,224.30 zł
M
L
-30%
M
-30%
Wiązania snowboardowe Ride A-6 Tag 2024
1,550.00 zł 1,085.00 zł
M
-30%
Wiązania snowboardowe Ride A-6 White 2024
1,550.00 zł 1,085.00 zł
S
-30%
M
S
-30%
M
-30%
Wiązania snowboardowe Ride C-6 Tag 2024
1,299.00 zł 909.30 zł
L
M
-30%
L
M
-30%
M
-30%
M
L
-40%
S
M
L
-40%
S
M
L
-33%
S
M
L
-33%
S
M
-40%
S
L
-30%

Liczba produktów: 60 z 77

Strona 1 z 2

Board House to internetowy sklep snowboardowy bogaty w różnorodne wiązania snowboardowe. Oferujemy też duży wybór najpopularniejszych desek snowboardowych w branży w przystępnych cenach, wyróżnia nas przede wszystkim szybka wysyłka idąca w parze z atrakcyjnymi cenami. Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i elastycznym cenom nie musisz już rezygnować z jakości w zamian za niską cenę. Oferujemy miękkie wiązania do miękkich desek i odwrotnie – twarde do twardych, co ułatwi zakup produktów z naszego asortymentu.

Wiązania do deski

Do wyboru są miękkie, średnie i twarde wiązania, więc każdy wybierze właściwe na miarę indywidualnych potrzeb.Twarde wiązania są przeznaczone do agresywnej jazdy, a miękkie wiązania zapewniają dużą elastyczność. Warto jednak pamiętać, że wiązania do snowboardu są bardzo ważne, ponieważ ten element pozwala na efektywne przenoszenie siły na deskę, wykonywanie trików i skręcanie. U nas znajdziesz różne wiązania snowboardowe – zapraszamy do zapoznania się z asortymentem online.

Wiązania snowboard – wiązania do deski snowboardowej

Do wyboru są wiązania miękkie, średnie i twarde, warto zatem dopasować je pod kątem twardości zarówno do deski, jak i butów. Wiązania snowboardowe twarde są używane zwłaszcza w sporcie wyczynowym, podczas agresywniejszej jazdy. Wszystkie wiązania zostały gruntownie przetestowane, aby zapewnić najlepszą wydajność i trwałość.

Twarde wiązania oferują bardzo wygodny sposób na szybką jazdę. Ponadto dla osób, które szukają świetnego dopasowania, bezpieczeństwo twardych wiązań umożliwia również eksperymentowanie na stokach. Natomiast miękkie wiązania dają elastyczność i sterowalność, cenione na przykład w freestyle’u i freeride’u.

Wiązania snowboardowe damskie

Miękkie wiązania są najbardziej popularne na rynku snowboardowym. Ich konstrukcja jest zgodna zarówno z potrzebami początkujących, jak i zaawansowanych. Miękkie wiązanie jest idealne dla osób, które cenią tradycyjne i proste zjazdy lub są pasjonatami freestyle’u i freeride’u.

Miękkie wiązania snowboardowe zapewniają większą swobodę ruchów niż wiązania snowboardowe twarde. Są lżejsze i bardziej elastyczne i nie są tak trudne w użyciu, ale nie pozwalają aż tak na agresywną jazdę (dlatego często wybierają je początkujące osoby).

Niezależnie od tego, czy dopiero wkraczasz w świat snowboardu, czy jesteś doświadczonym snowboardzistą, nasze wysokiej jakości wiązania snowboardowe są idealne dla każdego poziomu umiejętności.

Sprawdź ofertę na wiązania snowboardowe damskie.

Wiązania snowboardowe męskie

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązania snowboardowego? Przede wszystkim na takie elementy jak:

  • podstawa – płyta, do której przymocowano hi-back i strapy,
  • hi-back – łyżka odpowiedzialna za boczne trzymanie buta i kąt ustawienia względem podstawy,
  • strapy – paski z pompkami, które przypinają but do wiązań,
  • flex – rodzaj twardości, zalecamy miękkie wiązania do miękkich desek i twarde do twardych desek.

Jeśli szukasz wiązań o doskonałych parametrach dla tradycyjnej jazdy, miękkie wiązania snowboardowe są najlepszym wyborem. Natomiast wiązania twarde, czyli do szybkich zjazdów i ostrych skrętów, zapewniają mocniejszą stabilizację. W ofercie mamy wiązania snowboardowe męskie i damskie – zapraszamy do składania zamówień!

Wiązania snowboardowe s, m, l, xl

Board House ma wiązania do deski snowboardowej w wielu rozmiarach, w tym S, M, L i XL (wiązania snowboardowe xl). Ciesz się z niezawodnych wiązań snowboardowych, które zadbają o Twoją wygodę i sterowalność! Nasz sklep to miejsce, w którym znajdziesz też najlepsze deski snowboardowe na sprzedaż. Zapewniamy niezawodną, szybką i niedrogą wysyłkę wszystkich zamówień. Nasze deski są najlepsze zarówno dla początkujących, zapalonych snowboardzistów, jak i profesjonalistów.

Wiązania snowboardowe sklep

Na naszych półkach znajdują się wszystkie najlepsze marki, a nasza obsługa służy radą i wsparciem w procesie zakupowym. Kupując u nas, możesz liczyć na szybką wysyłkę, konkurencyjne ceny i gwarancję satysfakcji. Jesteśmy doświadczonym dostawcą sprzętu sportowego – zapraszamy!

Wybierając wiązania snowboardowe (będące jednym z podstawowych elementów) z naszej oferty do konkretnego rodzaju deski, stawiasz na jakość. Twardość wiązań różni się zależnie od produktu, ale na pewno znajdziesz idealnie dopasowane do deski snowboardowej. Podbijaj stoki na niezawodnej desce snowboardowej!