Chcesz zakupić sprzęt sportowy?

Nie masz wystarczającej wiedzy na temat budowy tych rzeczy, jaki model wybrać lub rozmiar?

To już nie jest problem, napisz do nas a doradzimy Ci odpowiedni sprzęt.

Longboardy

Jak dobrać longboard i czym się kierować? Istnieje wiele czynników, które powodują różnice między jednym longboardem, a drugim. Poniżej przedstawimy Wam najważniejsze:
-Montowanie trucków DROP TROUGHT: Deski najbardziej uniwersalne, stabilne, przeznaczone do chillowej jazdy. Przez to, że deck jest obniżony, odpychanie się na dłuższych dystansach jest stanowczo mniej męczące.
-Montowanie trucków TOP MOUNT: Zapewnia większą skrętność niż dechy montowane w DROPIE, dając możliwość jazdy ostrzejszymi zakrętami
-Cruisery: Krótkie deski, które swoim rozmiarem sprawiają, że można je zabrać dosłownie wszędzie. Ich gabaryty umożliwiają jazdę w zatłoczonych uliczkach, gdzie zwinnie można poruszać się między przechodniami.

-Rozmiar oraz twardość kół: Większe koła zjadają znacznie łatwiej wszelakie nierówności, przez co żaden kamyk na drodze nie jest im straszny, mniejsze, szybciej się rozpędzają i są lżejsze, głównie przeznaczone do cruiserów bądź do desek do freestylu. Miękkie koła bardziej kleją się powierzchni, zapewniając nam większą stabilność, twardsze są wytrzymalsze i dłużej pozostają na obrotach. Najbardziej uniwersalne wartości to: ~68mm, ~78A

Hulajnogi

Wybierając hulajnogę wyczynową, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, ale najważniejszą z nich jest wysokość kierownicy: Hulajnogi wyczynowe nie posiadają regulacji umożliwiającej podniesienia/obniżenia kierownicy. Stojąc na podeście hulajnogi, kierownica powinna sięgać do pachwin lub wyżej. Jest to ważne, aby kierownica nie była za niska, gdyż spowoduje to niewłaściwą pozycję na hulajnodze.

Wysokość użytkownika Zalecana wysokość całkowita hulajnogi
95 - 115cm mniej niż 70cm
115 - 130cm 70 - 75cm
130 - 145cm 76 - 81cm
145 - 160cm 82 - 84cm
160 - 170cm 85 - 89cm
170cm i więcej 90cm i więcej

Deska snowboardowa, wiązania i buty

Jeżeli szukasz deski ważne są następujące informacje:
- waga
- rozmiar buta 
- wzrost 
- poziom zaawansowania na jakim jesteś
- czego oczekujesz od deski (przeznaczenie)
Szukając wiązań potrzebujemy podobne informacje pomijając wzrost.
Buty to kolejny element, którego dobór może spędzać sen z powiek. Tutaj koniecznie musisz:
- zmierzyć długość stopy
- określić poziom zaawansowania oraz przeznaczenie

@

Najnowszy produkt!

Raven Risky

 

259,00 PLN

Uniwersalne
    {[multi]}